Agencja Fotograficzna Linkforma


Agencja Fotograficzna Linkforma rozpoczęła działalność w 2003 roku. Została założona przez osoby, dla których fotografia jest nie tylko sposobem na życie, ale przede wszystkim pasją. Dziś aktywnie działa i nieustannie się rozwija, poszukując nowych inspiracji oraz odpowiadając na potrzeby czasu.

Kładziemy nacisk na perfekcję wykonania oraz nietuzinkowość zdjęć. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie cyfrowym z optyką najwyższej klasy oraz starannie dobieramy fotoreporterów, szczególną uwagę zwracając na wykształcenie, doświadczenie i wyobraźnię. 

Wykonujemy fotoreportaże prasowo-wydawnicze, pełną obsługę fotograficzną firm (od reportażu z imprez firmowych, po zdjęcia produktów i portrety biznesowe), zdjęcia reklamowe (w profesjonalnym studio fotograficznym) Zajmujemy się również fotografią ślubną. Dysponujemy bogatym bankiem zdjęć, w którym znajdują się kadry z różnych zakątków Polski i świata, (min. z gór Taurusu, Himalajów, Alp, Pirenejów oraz z wypraw do Iranu, Pakistanu, Nepalu, Indii, Kanady, Syrii, Turcji, Grecji, Francji, Portugalii, Chorwacji, Egiptu...)

Współpracujemy z tygodnikami ogólnopolskimi, wydawnictwami i instytucjami kultury.

Lubimy pracować z ludźmi; jesteśmy otwarci na ich oczekiwania i staramy się odpowiadać na indywidualne potrzeby.

Naszym marzeniem jest podniesienie poziomu fotografii popularnej oraz świadomości wizualnej społeczeństwa. Od 2005 r. prowadzimy różnorodne szkolenia fotograficzne, podczas których staramy się zarazić innych naszą pasją oraz udowodnić, że warto robić tylko dobre zdjęcia.